Kā sūtīt droši

diamond
diamond

Sūtījuma droša iepakošana ir daļa no veiksmīgas sadarbības. Eam sagatavojuši noderīgus padomus, kas palīdzēs sagatavot sūtījumu transportēšanai. Sadaļā atrodamā informācija tiks regulāri atjaunota.

 • bilde

  Sūtījuma drošai iepakošanai iesakām izmantot atbilstoša izmēra stingrā kartona kastes, jo tas ir ērtākais un izturīgākais iepakojuma veids. Pirms iepakošanas noteikti pārliecinieties vai izvēlētā kaste spēs izturēt iepakoto lietu kopējo svaru.

  • Pro-padoms: rekomendējam izvēlēties trīskāršā kartona kasti. Tā būs izturīgāka un labāk pasargās sūtījuma saturu transportēšanas laikā.
 • bilde

  Stikla izstrādājumus un citas trauslas un vērtīgas lietas nenovietojiet vienu otrai blakus bez papildus iepakojuma. Iepakojiet atsevišķi tā, lai saskaroties savā starpā tie nesaplīst. Pārliecinieties, lai sūtījuma saturs nepārvietojas kastes iekšpusē pārkraušanas un transportēšanas laikā.

  • Pro-padoms: Priekšmetu iepakošanai visdrošāk būs izmantot burbuļplēvi vai kādu citu mīkstu, amortizējošu materiālu.
 • bilde

  Kastes ārējo noformējumu izvēlieties atbilstoši kastes saturam. Ja iepakojums satur trauslus priekšmetus, kasti atbilstoši marķējiet ar uzlīmēm, kas brīdina par trauslu saturu sūtījumā.

  • Pro-padoms: vairāku trauslu priekšmetu iepakošanai vienā kastē izmantojiet amortizējošos materiālus tādā daudzumā, lai sūtījuma saturs nepārvietotos kastes iekšpusē.
  • Pro-padoms: Ja kastē atrodas priekšmeti, kuriem paredzēta īpaša transportēšana vertikālā stāvoklī – norādiet kastes virzienu ar bultiņām un tekstu „šī puse uz augšu”.
 • bilde

  Pēc iepakošanas kasti kārtīgi aizlīmējiet ar izturīgu līmlenti. Ja iepakošanā izmantojiet lietotu kasti, pārliecinieties vai no tās ir noplēsti visi iepriekšējie marķējumi un uzlīmes.

  • Pro-padoms: īpaši vērtīgu sūtījumu gadījumā rekomendējam sūtījuma dubultās kastes iepakošanu, lai minimizētu satura bojājuma risku.
 • bilde

  Lai varētu pieteikt pakalpojumu, sūtījumu nepieciešams nosvērt un nomērīt. Ja sūtījums faktiski neatbilst pieteiktajam transportēšanas apjomam, iesakām sazināties ar mums, lai precizētu faktiskos iepakojuma izmērus un svaru.

 • bilde

  Rekomendējam sūtījumu marķēt vai salasāmi uzrakstīt uzkraušanas un piegādes adrešu informāciju, kā arī kontaktpersonu Vārdu, Uzvārdu un telefona numuru.

 • Pārliecinieties, vai sūtījums/krava un tā saturs iepakoti un nofiksēti atbilstoši Diamond Connected iepakošanas drošības standartam.
 • Pārliecinieties, vai sūtījuma/kravas iepakojums ir atbilstoši marķēts ar adresāta kontaktinformāciju: piegādes adresi, kontakpersonas vārdu, uzvārdu un tālruni
 • Pārliecinieties, ka, ja sūtījumā paredzētas vairākas vienības, to uzskaitījums uz iepakojuma marķēts (e.g., 1/2 vai 3/5)
 • Pārliecinieties, ka saņemts Diamond Connected sūtījuma/kravas pieteikuma apstiprinājums
 • Pārliecinieties par transporta pieteikumā norādītās kontaktinformācijas pareizību. Visbiežākais pārpratumu cēlonis loģistikā ir nepareizi norādīts tālruņa nummurs!
 • Pārliecinieties, ka uzkraušanas dienā sūtījums/krava būs pilnībā gatava uzkraušanai norādītajos laikos un adresē
 • Pārliecinieties, ka sūtījuma adresāts ir informēts par gaidāmo sūtījumu/kravu un ir atbilstoši gatavs tā saņemšanai.
 1. Piegādātājs nepieņem transportēšanai SŪTĪJUMUS, kas satur vai par kuriem ir aizdomas, ka tie varētu saturēt:
  1. Nelegālas narkotiskās un psihotropās vielas
  2. Infekciozas, mikroorganismus vai toksīnus saturošas vielas: pesticīdus, patogēnus, serumus un vakcīnas;
  3. Jebkāda veida medikamentus (tabletes, ampulas, pulverus u.c.);
  4. Priekšmetus, lietas vai vielas, kuru glabāšana, saņemšana, transportēšana vai apgrozība Eiropas Savienības valstīs ir aizliegta;
  5. Cigaretes, tabaku, cigarellas, cigārus un citus tabakas izstrādājumus jebkādā daudzumā;
  6. Alkoholiskos dzērienus, tai skaitā alu;
  7. Priekšmetus vai vielas, kuru izvešana no Eiropas Savienības vai apgrozība Eiropas Savienībā ir aizliegta;
  8. Sprāgstošas, viegli uzliesmojošas, radioaktīvas vielas;
  9. Šaujamieročus, munīciju, aukstos ieročus vai to butaforijas un atdarinājumus, tai skaitā ieroču detaļas;
  10. Jebkāda veida ieroču replikas (AirSoft) u.c.
  11. Asus priekšmetus un instrumentus, ja vien tie nav iepakoti saskaņā ar DC iepakošanas drošības vadlīnijām
  12. Ātri bojājošos pārtikas produktus un citus priekšmetus, lietas un vielas, kuri ir aizliegti saskaņā ar Pasta likuma 24.panta prasībām un kuru transportēšanai, pārkraušanai, uzglabāšanai ir paredzēti īpaši apstākļi, temperatūras režīms, formalitātes un dokumentācija.