diamond
diamond
image

Starptautiskie kravu pārvadājumi

Nodrošinām nepārtrauktus starptautiskos kravu pārvadājumus uz jebkuru Eiropas Savienības un pasaules valsti.

Regulāras piegādes, izslēdzot jebkādu bojājumu risku. Vedam gan pilnās, gan saliktās kravas, ekspress un specializētās piegādes.
Aizpildi pieteikumu un saņem izmaksu piedāvājumu uzreiz.

Saņem izmaksu piedāvājumu 45 min laikā!

Saņemt piedāvājumu

Piegāde norunātajā laikā

Samazinātas izmaksas, saudzējot Jūsu peļņas daļu

Savs loģistikas speciālists Jūsu kravu plūsmas plānošanai

Kravu pārvadājumu un loģistikas pakalpojumi

01
image
Sauszemes transports
Ātri un droši kravu pārvadājumi, izmantojot auto transportu. Transportējam gan pilnās kravas, saliktās kravas, ekspress kravas - gan arī trauslās un delikātās kravas. Auto pārvadājumi notiek uz jebkuru Eiropas Savienības, NVS vai vidusāzijas valsti.
02
image
Avio kravu pārvadājumi
Nodrošinām ātrus gaisa kravu pārvadājumus uz jebkuru pasaules valsti, neatkarīgi no svara, izmēra vai attāluma. Nogādāsim Jūsu kravu galamērķī maksimāli īsā laikā. Strādājam ar lielākajām avio līnijām un pārvadātājiem.
03
image
Jūras kravu pārvadājumi
Ar jūras transportu ir Iespējams pārvadāt smagas un liela apjoma kravas uz dažādām pasaules malām, kur nevar piekļūt ar sauszemes transportu. Jūras kravu pārvadājumi ir viens no izdevīgākajiem kravu piegādes veidiem - ar pēc iespējas zemākām izmaksām.
04
image
Nestandarta starptautiskie pārvadājumi
Transportējam arī nestandarta, trauslas un delikātas kravas un preces, ko neved citi, piemēram: motocikli, gleznas, izstāžu stendi utt. Starptautisko kravu pārvadājumu piegādes notiek regulāri, katru nedēļu Jums nepieciešamajā laikā.
05
image
Profesionāli loģistikas pakalpojumi
Jums būs piejams savs loģistikas speciālists, kurš palīdzēs organizēt kravu pārvadājumus, plānot maršrutus, laiku, iekraušanu un izkraušanu. Ietaupiet laiku un līdzekļus uz plānošanu, telefona zvaniem un epastiem.
06
image
Muitas noliktavas un brokera pakalpojumi
Palīdzēsim Jūsu vietā sakārtot visu nepieciešamo muitas dokumentāciju - importu un eksportu, tranzīta procedūras, kravu deklarācijas, kā arī veikt nodokļu aprēķinu. Jums nebūs jātērē savs dārgais laiks, ko varat veltīt svarīgākām lietām.

SIA DCD misija ir dot iespēju mūsu klientiem fokusēties uz sava biznesa attīstību, ietaupot laiku un līdzekļus. Muitas brokeru pakalpojumi atvieglos visu muitas formalitāšu kārtošanu starptautiskajiem kravu pārvadājumiem.

Ar Saņem atbildi 45 minūšu laikā

Ko par mums stāsta klienti?

image

Strādājam un nodrošinām kravu pārvadājumus kopš 2010. gada. Mūsu kontā veikti jau tūkstošiem veiksmīgu pārvadājumu. 

Nepieciešams nosūtīt kravu tūlīt? Piesaki to mūsu tiešsaistes sistēmā un saņem izmaksu aprēķinu uzreiz. Mūsu loģistikas speciālisti uzklausīs Jūsu vēlmes, sniegs atbalstu un labākos risinājumus.

Noformēt pasūtījumu
iamge iamge iamge
iamge iamge iamge
iamge iamge iamge
iamge iamge iamge
iamge

Ko tu vari iegūt

image
01

Piesaki kravu ar pāris klikšķiem

Taupi savu laiku un sasniedz mērķus ātrāk. Aizpildi pasūtījuma formu, norādi kravas galamērķi, izmērus un visu nepieciešamo informāciju – un saņem atbildi ar izmaksu piedāvājumu 45 minūšu laikā.

image
02

Regulāras kravu piegādes visā pasaulē

Nodrošinām regulāras kravu piegādes vairākas reizes nedēļā. Izmantojot ekspress piegādes pakalpojumu, kravu ir iespējams piegādāt tajā pašā vai nākamajā darba dienā. Piegādi saņemsiet bez kavējumiem – sarunātajā vietā un laikā.

image
03

Transportē kravu bez jebkāda bojājumu riska

Uztveram jūsu kravas drošību ļoti nopietni. Mūsu pieredzējušie loģistikas speciālisti katrai kravai izvēlēsies pašu atbilstošāko transportēšanas veidu, kas samazinās bojājumu risku. Papildus sirdsmieram, izvēlēties kravu apdrošināšanas pakalpojumu.

Kāpēc izvēlēties Diamond Connected

01
Reāls ietaupījums uz maršrutu optimizācijas izmaksām
02
Piegāde norunātajos termiņos
03
Individuāli pielāgotus pārvadājumus steidzamām un vērtīgām kravām
04
130+ atsauskmes no apmierinātiem klientiem
05
Augsts starptautisko kravu pārvadājumu drošības līmenis
06
Kravu apdrošināšana
07
Individuāla pieeja ar personīgo loģistikas speciālistu
08
Drošības un garantijas pamati jau pašā sadarbības sākumā
09
Daudzveidīgas gabarītu iespējas - no mazām līdz lielgabarīta kravām
10
Transporta GPS sūtījuma izsekošanai
11
Palīdzēsim nokārtot muitas procedūras un noformēt transporta dokumentus
12
Ietaupīti finanšu resursi uz kravu pārvadājumiem
13
Izpildīts ikmēneša plāns pārdošanā un eksportā

Biežāk uzdotie jautājumi

Transportējam kravas visā Eiropas Savienībā, Baltijas valstīs, Krievija un NVS, kā arī uz 150+ valstīm visā pasaulē.

Transporta izmaksas ir atkarīgas no iekraušanas un piegādes vietas, izvēlētā transporta veida un piegādes ātruma, kā arī kravas izmēriem un svara. Sazinieties ar mums un saņemiet izmaksu piedāvājumu 45 minūšu laikā.

Ātrākā, iespējamā kravas piegāde – tajā pašā vai nākamajā darba dienā, izvēloties kādu no express piegāžu risinājumiem. Piegāžu termiņi citos gadījumos rēķinās atbilstoši attālumam starp iekraušanas un galamērķa valsti. ES teritorijā parasti tas aizņem 3-6 darba dienas.

Lielākajā daļā gadījumu, ja pasūtījums ir veikts līdz pulksten 13:00, tad kravu ir iespējams paņemt tajā pašā dienā. Mūsu pieredze rāda – lai samazinātu transportēšanas izmaksas, vēlams kravas plānot savlaicīgi.

Kravu var pieteikt mūsu online sistēmā, vai rakstot uz e-pastu info@dcd.lv, zvanot pa telefonu +371 67973747 , vai sazinieties ar savu loģistikas speciālistu.