diamond
diamond
image

Starptautiskie kravu pārvadājumi

Salikto un pilno kravu pārvadājumi Baltijā, Eiropā un pasaulē.
Piedāvājam muitas formalitāšu kārtošanu un muitas noliktavas pakalpojumus 3. valstu kravām.

Inovatīvi risinājumi specializēto un ekspress kravu piegādēm palīdz mums sniegt atbalstu jebkurā situācijā,
tādējādi nodrošinot pilnu loģistikas ciklu atbilstoši ikviena klienta vajadzībām.

Jānogādā krava?
Aizpildi pieprasījuma formu, norādi kravas parametrus jau tagad!

Saņem izmaksu piedāvājumu 45 min laikā!

Saņemt piedāvājumu

Piegāde norunātajā laikā

Samazinātas izmaksas, saudzējot Jūsu peļņas daļu

Savs loģistikas speciālists Jūsu kravu plūsmas plānošanai

Kravu pārvadājumu un loģistikas pakalpojumi

01
image
Sauszemes transports
Uzticami un droši kravu pārvadājumi, izmantojot autotransportu. Transportējam visa veida saliktās kravas, pilnās kravas, steidzamās ekspress kravas, kā arī nodrošinām specializēto kravu piegādi īpaši trausliem un vērtīgiem sūtījumiem. Mūsu loģistikas speciālisti palīdzēs Jums izvēlēties atbilstošāko transporta veidu tieši Jūsu kravas veiksmīgai piegādei galamērķī. Specializētu kravu piegādei izmantojam īpaši aprīkotus un pārbūvētus kravas furgonus.
02
image
Profesionāli loģistikas pakalpojumi
Jums būs pieejams savs loģistikas speciālists, kurš palīdzēs organizēt kravu pārvadājumus, iekraušanas un piegādes laikus, kā arī sagatavos kravas pavaddokumentus. Ietaupiet laiku un līdzekļus darbinieku apmācīšanai un algošanai. Maksājiet tikai par kvalitatīviem un profesionāliem loģistikas pakalpojumiem.
03
image
Specializēto kravu pārvadājumi
Gleznas, motocikli, izstāžu stendi un interjera priekšmeti tiek transportēti ar specializēto transportu. Mūsu zinošie loģistikas speciālisti atradīs risinājumu ikvienā situācijā, vajadzības gadījumā organizējot papildus iepakošanu vai specializēto palešu būvēšanu.
04
image
Avio kravu pārvadājumi
Nodrošinām ātrus gaisa kravu pārvadājumus uz jebkuru pasaules valsti, neatkarīgi no svara, izmēra vai attāluma. Nogādāsim Jūsu kravu galamērķī maksimāli īsā laikā. Strādājam ar lielākajām avio līnijām un pārvadātājiem.
05
image
Muitas noliktavas un brokera pakalpojumi
Sagatavosim nepieciešamo muitas dokumentāciju (Eksports, Imports, Tranzīts), kā arī nodrošināsim Jūsu kravas uzglabāšanu muitas noliktavā. Operatīvai kravu pārvietošanā Rīgā piedāvājam muitas kravu pārvadājumus (T1 ar plombi). Jums nebūs jātērē savs dārgais laiks, ko varat veltīt svarīgākām lietām.
06
image
Jūras kravu pārvadājumi
Ar jūras transportu ir Iespējams pārvadāt smagas un liela apjoma kravas uz dažādām pasaules malām, kur nevar piekļūt ar sauszemes transportu. Jūras kravu pārvadājumi ir viens no izdevīgākajiem kravu piegādes veidiem - ar pēc iespējas zemākām izmaksām.

Diamond Connected® misija ir dot iespēju mūsu klientiem fokusēties uz sava biznesa attīstību, ietaupot laiku un līdzekļus. Mūsu loģistikas speciālisti un muitas brokeri atvieglos kravu plūsmas organizēšanu un muitas formalitāšu kārtošanu sadarbībā ar 3. pasaules valstīm (Apvienotā Karaliste, Norvēģija, Krievija, Ķina u.c.). Jūsu ērtībām piedāvājam kravu uzglabāšanu muitas noliktavā līdz preču laišanai brīvā apgrozījumā.

Ar Saņem atbildi 45 minūšu laikā

Ko par mums stāsta klienti?

image

Kravu pārvadājumu nozarē strādājam kopš 2010.gada. Mūsu kontā veikti jau tūkstošiem veiksmīgu pārvadājumu. Nepārtraukti attīstoties un ieviešot inovācijas, ir izdevies izveidot kvalitātes standartu, kuru novērtē mūsu sadarbības partneri un pastāvīgie klienti.

Nepieciešams nosūtīt kravu tūlīt? Sazinies ar mūsu loģistikas speciālistiem un saņemt izmaksu piedāvājumu 45 minūšu laikā! Uzdod jautājumu mūsu profesionāļiem, kas sniegs atbalstu un piedāvās risinājumu jebkurā situācijā.

Noformēt pasūtījumu
image image image
image image image
image image image
image image image
image

Ko tu vari iegūt

image
01

Transportē kravu bez jebkāda bojājumu riska

Uztveram jūsu kravas drošību ļoti nopietni. Mūsu pieredzējušie loģistikas speciālisti katrai kravai izvēlēsies pašu atbilstošāko transportēšanas veidu, kas samazinās bojājumu risku. Papildus sirdsmieram, iesakām izvēlēties kravu papildu apdrošināšanas pakalpojumu.

image
02

Regulāras kravu piegādes visā pasaulē

Nodrošinām regulāras kravu piegādes uz jebkuru Eiropas un pasaules valsti katru nedēļu. Izvēlieties sev atbilstošāko pakalpojumu starp Jūras, Avio un Sauszemes transportēšanas variantiem. Piegādāt ir iespējams ikvienu kravu, lai arī cik tālu varētu likties galamērķis. Piegādi nodrošināsim bez kavējumiem – sarunātajā vietā un laikā.

image
03

Piesaki kravu ar pāris klikšķiem

Taupi savu laiku un sasniedz mērķus ātrāk. Aizpildi pasūtījuma formu, norādi kravas galamērķi, izmērus un visu nepieciešamo informāciju – un saņem atbildi ar izmaksu piedāvājumu 45 minūšu laikā.

Kāpēc izvēlēties Diamond Connected

01
Reāls ietaupījums uz maršrutu optimizācijas izmaksām
02
Piegāde norunātajos termiņos
03
Individuāli pielāgoti pārvadājumi steidzamām un vērtīgām kravām
04
130+ atsauskmes no apmierinātiem klientiem
05
Augsts starptautisko kravu pārvadājumu drošības līmenis
06
Kravu apdrošināšana
07
Individuāla pieeja ar personīgo loģistikas speciālistu
08
Drošības un garantijas pamati jau pašā sadarbības sākumā
09
Daudzveidīgas gabarītu iespējas - no mazām līdz lielgabarīta kravām
10
Transporta GPS sūtījuma izsekošanai
11
Palīdzēsim nokārtot muitas procedūras un noformēt transporta dokumentus
12
Ietaupīti finanšu resursi uz kravu pārvadājumiem
13
Izpildīts ikmēneša plāns pārdošanā un eksportā

Biežāk uzdotie jautājumi

Transportējam kravas uz visām Eiropas Savienības valstīm, kā arī Apvienoto Karalisti, Norvēģiju, Šveici, Krieviju un citām valstīm visā pasaulē.
Nodrošinām vietējos kravu pārvadājumus Latvijā, Baltijas valstīs un Skandināvijā.

Transporta izmaksas ir atkarīgas no iekraušanas un piegādes vietas, izvēlētā transporta veida un piegādes ātruma, kā arī kravas izmēriem un svara. Sazinieties ar mums un saņemiet izmaksu piedāvājumu 45 minūšu laikā. Mūsu loģistikas speciālisti piedāvās Jums visatbilstošāko risinājumu.

Ātrākā, iespējamā kravas piegāde – tajā pašā vai nākamajā darba dienā, izvēloties kādu no express piegāžu risinājumiem. Piegāžu termiņi citos gadījumos aprēķinās atbilstoši attālumam starp iekraušanas un galamērķa valsti. Eiropas Savienības teritorijā parasti tas aizņem 3-8 darba dienas. Par kravu piegāžu termiņiem droši jautājiet mūsu loģistikas speciālistiem.

Lielākajā daļā gadījumu, ja pasūtījums ir veikts līdz pulksten 12:00, tad kravu ir iespējams paņemt tajā pašā dienā. Mūsu pieredze rāda – lai samazinātu transportēšanas izmaksas, vēlams kravas plānot savlaicīgi un pietteikt vismaz 1 darba dienu pirms plānotā paņemšanas datuma.

Kravu var pieteikt mūsu online sistēmā, rakstot uz e-pastu info@dcd.lv, vai zvanot pa telefonu +371 67973747.
Ja esat mūsu pastāvīgais klients, tad droši jautājiet savam loģistikas speciālistam un viņš saorganizēs kravas transportēšanu Jūsu vietā.