Kravu/sūtījumu apdrošināšana

diamond
diamond

Diamond Connected® piedāvā dažādus loģistikas risinājumus un kravu pārvadājumu veidus, ietverot arī tādu papildu pakalpojumu kā kravu apdrošināšana. Sadarbībā ar vienu no Eiropas lielākajiem un uzticamākajiem apdrošināšanas brokeriem, Diamond Connected® piedāvā apdrošināt Jūsu sūtījumus un kravas. Papildu kravu apdrošināšana paredz aizsardzību no sūtījumu un kravu bojājumiem transportēšanas, izkraušanas, iekraušanas un uzglabāšanas laikā. Šāda veida papildu apdrošināšanu iesakām piemērot dārgām un specializētām kravām, kravām ar paaugstinātu bīstamību vai kādu citu specifisku nosacījumu gadījumā.

Bieži vien klienti paļaujas uz veiksmi un sūta kravas bez papildu apdrošināšanas. Svarīgi būtu zināt, ka pārvadātāja atbildība par kravas nozaudēšanas vai bojājuma risku nosaka dažādas starptautiskas konvencijas, kā arī pakalpojuma lietošanas noteikumi. Mēs nodrošinām savus pakalpojumus, pamatojoties uz Diamond Connected® iztrādātajiem pakalpojuma lietošanas noteikumiem un CMR konvenciju (konvencija par starptautisko autopārvadājumu līgumu).

Papildu kravu apdrošināšana ir pareizā izvēle, lai nodrošinātos pret nejaušībām un neparedzētiem izdevumiem dažādās neparedzamās situācijās.