diamond
diamond
image

Lielgabarīta kravu pārvadājumi

Nestandarta un lielgabarīta kravu pārvadājumi Eiropā!
Transportēšanu nodrošinām, izmantojot dažāda veida platformas un treilerus, kas dod iespēju nogādāt visdažādākā lieluma kravas.

Ražošanas iekārtas, lauksaimniecības tehnika, kravas automašīnas, traktori un moduļu mājas – tā ir mūsu ikdiena. Profesionāli un zinoši loģistikas speciālisti atradīs risinājumu arī vissarežģītāko kravu transportēšanā.

Jānogādā krava?

Saņem izmaksu piedāvājumu 45 min laikā!

 

Saņemt piedāvājumu

Transportēšana, izmantojot atbilstošu kravas platformu

Maršruta optimizācija izmaksu samazināšanai

Konsultācijas un palīdzība kravas transportēšanas laikā

Visa veida lielgabarīta kravu pārvadājumi

01
image
Lauksaimniecības agregātu transportēšana
Transportējam lauksaimniecības tehniku, piekabes un dažādus agregātus. Uzticami un droši lielgabarīta kravu pārvadājumi, izmantojot specializētas platformas. Mūsu loģistikas speciālisti palīdzēs Jums organizēt transportēšanu no izsolēm un pārdevējiem visā Eiropā.
02
image
Traktortehnikas pārvadājumi
Jaunas un lietotas traktortehnikas transportēšana no pārdevējiem un izsolēm Eiropā. Uzticot transportēšanu Diamond Connected®, Jums būs pieejams savs loģistikas speciālists, kurš palīdzēs organizēt kravu drošu transportēšanu, ka arī vajadzības gadījumā sagatavos nepieciešamās atļaujas un dokumentāciju.
03
image
Nestandarta kravu pārvadājumi
Ražošanas iekārtu sastāvdaļu, cisternu vai moduļu māju transportēšanai izvēlamies atbilstoša izmēra un garuma platformas. Mūsu zinošie loģistikas speciālisti atradīs risinājumu ikvienā situācijā. Organizējam transportēšanu visdažādākā izmēra un gabarīta kravām. Mūsu serviss iekļauj pavadošā transporta organizēšanu un nepieciešamo atļauju saskaņošanu.
04
image
Kravas automašīnu transportēšana
Ja nepieciešams transportēt kravas automašīnas vai vilcējus - regulārie transportēšanas maršruti nodrošinās konkurētspējīgas izmaksas un maksimāli īsus piegādes termiņus. Diamond Connected® loģistikas speciālisti palīdzēs atrast risinājumu ikvienā situācijā.

Diamond Connected® uzdevums ir parūpēties, lai mūsu klienti var fokusēties uz sava biznesa attīstību. Mūsu profesionāļu komanda palīdzēs plānot lielgabarīta kravu transportēšanas maršrutu, nokārtos speciālās atļaujas un organizēs lielgabarīta kravas pavadošo transportu. Jūs droši variet uzticēt pilnu loģistikas ciklu mūsu profesionāļiem.

Ar Saņem atbildi 45 minūšu laikā

Ko par mums stāsta klienti?

image

Kravu pārvadājumu nozarē strādājam kopš 2010.gada.  Nepārtraukti attīstoties un ieviešot inovācijas, ir izdevies izveidot kvalitātes standartu, kuru novērtē mūsu sadarbības partneri un pastāvīgie klienti. Mūsu kontā veikti jau tūkstošiem veiksmīgu pārvadājumu.

Nepieciešams nosūtīt kravu tūlīt? Uzdod jautājumu mūsu profesionāļiem, kas sniegs atbalstu un piedāvās risinājumu jebkurā situācijā. Sazinies ar mūsu loģistikas speciālistiem un saņemt izmaksu piedāvājumu 45 minūšu laikā!

Noformēt pasūtījumu

Ko tu vari iegūt?

image
01

Uzticams partneris lielgabarīta kravu transportēšanā

Mūsu profesionālie loģistikas speciālisti palīdzēs noorganizēt lielgabarīta kravu transportēšanu visā Eiropā. Transportējam visa veida lielgabarīta kravas. Nepieciešamības gadījumā noformējam speciālās atļaujas un piesaistam pavadošo transportu.

image
02

Transporta maršruti visā Eiropā

Plašais partneru tīkls nodrošina operatīvu kravu transportēšanu no visām Eiropas valstīm. Piegādi galamērķī nodrošināsim norunātajā vietā un laikā. Papildus sirdsmieram, iesakām izvēlēties kravas pilnas vērtības apdrošināšanas pakalpojumu.

image
03

Piesaki kravu ar pāris klikšķiem

Uzzini cenu savai lielgabarīta kravai 45 minūšu laikā. Taupi savu laiku un saņem izmaksas ātrāk. Aizpildi pieprasījuma formu, norādi transportēšanas maršrutu un mūsu loģistikas speciālisti sagatavos izmaksu piedāvājumu.

Kāpēc izvēlēties Diamond Connected®?

01
Reāls ietaupījums uz maršrutu optimizācijas izmaksām
02
Piegāde norunātajos termiņos
03
Individuāli pielāgoti pārvadājumi steidzamām un vērtīgām kravām
04
150+ atsauksmes no apmierinātiem klientiem
05
Augsts starptautisko kravu pārvadājumu drošības līmenis
06
Kravu pilnas vērtības apdrošināšana
07
Individuāla pieeja ar personīgo loģistikas speciālistu
08
Drošības un garantijas pamati jau pašā sadarbības sākumā
09
Daudzveidīgas transportēšanas iespējas - no mazām līdz lielgabarīta kravām
10
Transporta GPS kravas izsekošanai
11
Muitas formalitāšu kārtošana, transporta dokumentu sagatavošana
12
Ietaupīti finanšu resursi uz kravu pārvadājumiem
13
Izpildīts ikmēneša plāns pārdošanā un eksportā

Biežāk uzdotie jautājumi par lielgabarīta kravu transportēšanu

Lielgabarīta kravu pārvadājumi tiek nodrošināti uz visām Eiropas Savienības valstīm.

Transporta izmaksas ir atkarīgas no iekraušanas un piegādes vietas, izvēlētā kravas platformas veida un kravas specifikas. Mūsu loģistikas speciālisti piedāvās Jums visatbilstošāko risinājumu. Sazinieties ar mums un saņemiet izmaksu piedāvājumu 45 minūšu laikā.

Piegādes termiņi atkarīgi no izvēlētā maršruta, attālumam starp iekraušanas un galamērķa valsti. Eiropas Savienības teritorijā parasti tas aizņem 3-8 darba dienas. Par kravu piegāžu termiņiem droši jautājiet mūsu loģistikas speciālistiem.

Mūsu loģistikas speciālisti darīs visu iespējamo, lai Jūsu krava tiktu ieplānota transportēšanai jau tuvākajās dienās.

Pēc izmaksu apstiprināšanas, mūsu loģistikas speciālists sagatavos kravas transportēšanas līgumu un nosūtīs Jums e-pastā apstiprināšanai.