diamond
diamond

Ekspress avio kravu pārvadājumi

Nepieciešams maksimāli īsākā laikā piegādāt kravu? Nodrošinām ātrus un izdevīgus avio kravu pārvadājumus uz jebkuru galamērķi. Mēs zinām, cik svarīgi ir visu izplānot laicīgi.

Pievienojies klientiem, kas regulāri izmanto mūsu ekspress sūtījumu piegāžu risinājumu jau šodien! Aizpildiet pasūtījuma pieprasījumu un saņemiet izmaksu aprēķinu uzreiz.

Saņemt izmaksu piedāvājumu

Aviopārvadājumi uzņēmumiem un privātpersonām

Galvenais ieguvums, izvēloties piegādes ar gaisa transportu, ir ātrākais piegāžu risinājums kravu pārvadājumu nozarē, kas piemērots īpaši steidzamiem un vērtīgiem sūtījumiem. Pakalpojumu piedāvājam privātpersonām un uzņēmumiem, sadarbībā ar mūsu uzticamajiem partneriem. Maza paciņa 📦 vai lielāka krava – piedāvāsim risinājumu ikvienā situācijā!

 

image

Droši aviopārvadājumi bez bojājumiem

Starptautiskie kravu pārvadājumi ar lidmašīnu ir viens no drošākajiem veidiem, kā nogādāt kravu. Gan gaisa satiksme, gan kravu termināļi lidostās tiek nopietni kontrolēti, kas krietni samazina bojājumu riskus. Turklāt, ir iespēja piegādāt preci tajā ģeogrāfiskajā punktā, kur ar citu transporta veidu tas nav iespējams.

image

Samazini izmaksas avio piegādēm

Saņemiet pieeju pie mūsu plašā sadarbības partneru tīkla, kas ļaus samazināt transporta izmaksas. Sadarbojamies gan ar lielākajām avio līnijām, gan transporta organizētājiem. Sūtiet pieprasījumu, piedāvāsim labāko pieejamo cenu.

image

Ietaupi laiku transporta organizēšanā

Netērējiet stundas, organizējot transportu pašiem. Mūsu loģistikas speciālisti organizēs darbu ar pārvadātājiem, muitām, noliktavām , kā arī palīdzēs sakārtot atbilstošus dokumentus. Plānojam pārvadājumu grafikus un to, lai jūsu krava nonāk norādītajā vieta un norādītajā laikā.

Kāpēc izvēlēties avio kravu pārvadājumus ar Diamond Connected®?

Ātrāka kravu piegāde uz jebkuru pasaules malu

Nogādā savu kravu pēc iespējas īsākā termiņā. Nodrošinām pārvadājumus uz Eiropas un pasaules valstīm.

Simtiem apmierinātu klientu

Esam organizējuši neskaitāmas avio kravu piegādes un saņēmuši simtiem pozitīvu atsauksmju. Rūpējamies par to, lai klienti izmanto mūsu servisu atkal.

Zemākas transporta izmaksas

Ciešā sadarbība ar mūsu plašo partneru tīklu ļauj nodrošināt labākās cenas.

Organizēsim avio transportu Jūsu vietā

Plānosim aviopārvadājumu grafikus, organizēsim piegādes, palīdzēsim tikt galā ar muitas jautājumiem un dokumentāciju.

Ilgtermiņa sadarbība

Piedāvājam labākus nosacījumus mūsu patstāvīgajiem klientiem