diamond
diamond

Avio kravu pārvadājumi

Nepieciešams maksimāli īsākā laikā piegādāt kravu? Izvēlies avio piegādes risinājumu! Nodrošinām ātrus un izdevīgus avio kravu pārvadājumus uz jebkuru galamērķi. Mēs zinām, cik svarīgi ir visu izplānot laicīgi.

Mazs sūtījums vai lielāka krava – palīdzēsim ikvienā situācijā. Jebkura biznesa sākumā ir svarīgi ātri un operatīvi nogādāt preču un produktu paraugus. Avio kravu pārvadājumi ir vislabākais risinājums!

Pievienojies klientiem, kas regulāri izmanto mūsu ekspress sūtījumu piegādes risinājumu jau šodien! Aizpildi pieprasījumu un saņem izmaksas 45 minūšu laikā!

Saņemt izmaksu piedāvājumu

Aviopārvadājumi uzņēmumiem un privātpersonām

Galvenais ieguvums, izvēloties piegādes ar gaisa transportu, ir ātrākais transporta risinājums kravu pārvadājumu nozarē, kas piemērots īpaši steidzamiem un vērtīgiem sūtījumiem. Pakalpojumu piedāvājam privātpersonām un uzņēmumiem, sadarbībā ar mūsu uzticamajiem partneriem. Mazs sūtījums vai lielāka krava – piedāvāsim risinājumu ikvienā situācijā!

image

Drošība un ātrums

Starptautiskie kravu pārvadājumi ar gaisa transportu ir viens no drošākajiem veidiem, kā nogādāt kravu. Gan avio satiksme, gan kravu termināļi lidostās tiek nopietni kontrolēti, kas krietni samazina kravu nozaudēšanas vai bojājuma riskus. Turklāt, ir iespēja piegādāt preci tajā ģeogrāfiskajā punktā, kur ar citu transporta veidu tas nav iespējams.

image

Optimizē izmaksas avio piegādēm

Saņemiet pieeju pie mūsu plašā sadarbības partneru tīkla, kas ļaus samazināt transporta izmaksas. Sadarbojamies gan ar lielākajām avio līnijām, gan transporta organizētājiem. Lielais kravu apjoms palīdz nodrošināt darudzīgākas cenas mūsu klientiem. Saņem piedāvājumu savas kravas transportēšanai 45 minūšu laikā.

image

Ietaupi laiku transporta organizēšanā

Netērējiet stundas, organizējot transportu pašiem. Mūsu loģistikas speciālisti organizēs darbu ar pārvadātājiem, muitām, noliktavām , kā arī palīdzēs sakārtot formalitātes. Atbildīgi plānojam pārvadājumu grafikus tā, lai jūsu krava nonāk norādītajā vietā un laikā.

Kāpēc izvēlēties avio kravu pārvadājumus ar Diamond Connected®?

Ātrākā kravu piegāde uz jebkuru pasaules valsti

Nogādā savu kravu iespējami īsākā termiņā. Ātrākais piegāžu risinājums kravu pārvadājumu nozarē.

Simtiem apmierinātu klientu

Esam organizējuši neskaitāmas avio kravu piegādes un saņēmuši daudz pozitīvu atsauksmju. Rūpējamies par to, lai klienti izmanto mūsu servisu atkal.

Optimizētas transporta izmaksas

Ciešā sadarbība ar mūsu partneru tīklu un lielais kravu apjoms palīdz nodrošināt draudzīgākas cenas mūsu klientiem.

Organizēsim avio transportu Jūsu vietā

Plānosim aviopārvadājumu grafikus, organizēsim piegādes un palīdzēsim sakārtot muitas dokumentāciju.

Ilgtermiņa sadarbība

Piedāvājam labākos nosacījumus mūsu pastāvīgajiem klientiem.