diamond
diamond

Ērtākais pārcelšanās serviss Latvijā un Eiropā

Diamond Connected profesionālais pārcelšanās serviss palīdzēs organizēt pārvākšanos gan Latvijā, gan visā Eiropā – ātri, rūpīgi un izdevīgi. Pārcelšanās pakalpojumi no durvīm līdz durvīm kā privātpersonām, tā uzņēmējiem. Sapakosim, iekrausim un aizvedīsim patstāvīgi.

Aizpildi pieteikumu un saņem izmaksu piedāvājumu uzreiz!

Uzzini izmaksas uzreiz
image

Personīgo mantu pārvadājumi

Pārvadājam visu izmēru personīgās mantas, lai palīdzētu Tev pārvākties no dzīvokļa uz dzīvokli, nenoskrāpējot sienas un mēbeļu stūrus, kā arī nesaceļot troksni kāpņu telpā.

Sapakojam, nonesam, izpakojam un uznesam, kamēr Tu baudi brīvdienu. Akurāti, bez skrāpējumiem un saudzīgi pret Tavu mantu.

Pārvedīsim visu nepieciešamo – gultas, skapjus, grāmatplauktus, klavieres, ledusskapjus un veļasmašīnas. Katra mēbele tiek rūpīgi sagatavota pārvešanai – atskrūvēta, nonests lejā no jebkura stāva un salikta mašīnā, kā arī pēc tam saskrūvēta atpakaļ.

image

Uzņēmumu pārcelšanās uz jaunu biroju

Nepieciešams pārvākt biroju no vienām telpām uz citām? Uzelpo, jo mēs viegli atrisināsim to Tavā vietā!

Diamond Connected ir kompānija ar 10+ gadu pieredzi pārvadājumos. Mēs parūpēsimies par to, lai pārcelšanās nekļūst par Tavu problēmu vai darbu kavēkli.

Pielāgosimies jūsu biznesa vajadzībām, individuāli izplānosim visu līdz sīkākajai niansei, lai jūs varētu netraucēti strādāt un jau rīt jūsu uzņēmējdarbība varētu turpināties jaunajās telpās.

image

Nestandarta mantu pārvešana

Neatkarīgi no kilogramiem, centimetriem un kilometriem – mēs rūpējamies par to, lai visdažādākās Jūsu lietas nokļūtu pareizajās vietās – sākot ar lielizmēra klavierēm, sadzīves tehniku un fitnesa priekšmetiem, līdz pat vērtīgam mākslas darbam vai izstādes eksponātam.

Diamond Connected kurjeri zina, kā pareizi iekraut un izkraut šāda veida kravas, lai nekas netiktu sabojāts. Precizitāte, pieredze un pareizais aprīkojums ir galvenie nosacījumi, lai to paveiktu ātri un delikāti.

Sazinies ar mums un saņem izdevīgāko cenu piedāvājumu uzreiz.

Pārcelšanās bez stresa

Izvairies no liekiem pūliņiem, uztraukuma un vairāku dienu darba – uztici pārvākšanās Diamond Connected. Palīdzēsim pārvest mantas neatkarīgi no tā, vai jaunā mājvieta atrodas pāris ielas tālāk vai citā valstī.

 

parvaksanas process

Ērtākā pārcelšanās visā Eiropā

Esi saņēmis labāku darba piedāvājumu, plāno uzsākt studijas vai vienkārši pārcelties uz kādu no Eiropas valstīm? Diamond Connected palīdzēs Tev pārcelties ātri un bez grūtībām. Organizējam mantu pārcelšanu patstāvīgi, kamēr Tu ļausies jaunās valsts iepazīšanai, baudot gardas maltītes un pastaigājoties apkārt. Iekrausim un sapakosim visu izmēru mēbeles, mantas un tehniku. Aizvedīsim norādītajā galamērķī – bez kavēšanās un bojājumu riska.

Kā veikt apmaksu?

Piesakot pakalpojumu, kurā klients ir norādījis visu nepieciešamo informāciju (sūtījuma adreses, kontaktus, izmērus un svaru), mēs jums nosūtīsim maksājuma uzdevumu.