diamond
diamond

Kravu pārvadājumi uz Angliju un muitas formalitāšu kārtošana

Kravu transportēšana uz Angliju – katru nedēļu saskaņā ar jauno BREXIT kārtību. Salikto un pilno kravu pārvadājumi, specializēto piegāžu risinājumi. Nodrošinām muitas formalitāšu kārtošana Latvijā un Anglijā.

Jānogādā krava? Sazinies ar mums vai aizpildi formu un saņem piedāvājumu savas kravas transportēšanai 45 minūšu laikā!

 

Uzzini izmaksas uzreiz
image

Kravu pārvadājumi uzņēmumiem

Nodrošinām eksporta un importa kravu pārvadājumus uz Angliju (Apvienoto Karalisti) un citām Eiropas valstīm. Uzticami un droši kravu pārvadājumi, izmantojot sauszemes autotransportu. Transportējam visa veida saliktās un pilnās kravas, steidzamās ekspress kravas, kā arī nodrošinām specializēto kravu piegādi ar mikroautobusiem īpaši trausliem un vērtīgiem sūtījumiem. Mūsu loģistikas speciālisti palīdzēs Jums izvēlēties atbilstošāko transporta veidu Jūsu kravas veiksmīgai piegādei galamērķī.

image

Specializēto kravu pārvadājumi

Jums interesē nestandarta risinājumi? Specializētu un vērtīgu & trauslu kravu piegādei izmantojam īpaši aprīkotus un pārbūvētus kravas furgonus. Regulāri transportējam tādas lietas kā motociklus un moto tehniku, klavieres, mūzikas instrumentus, gleznas, antikvārus un īpaši trauslus priekšmetus.  Droši sazinieties ar mums un mēs jums piedāvāsim vislabāko un izdevīgāko transporta risinājumu. 

image

Avio kravu pārvadājumi uz Angliju

Galvenais ieguvums, izvēloties piegādes ar gaisa transportu, ir ātrākais piegāžu risinājums kravu pārvadājumu nozarē, kas piemērots īpaši steidzamiem un vērtīgiem sūtījumiem. Pakalpojumu piedāvājam privātpersonām un uzņēmumiem, sadarbībā ar mūsu uzticamajiem partneriem.

Maza paciņa vai lielāka krava – piedāvāsim risinājumu ikvienā situācijā! Nogādāsim Jūsu sūtījumu vai kravu galamērķī maksimāli īsā laikā. Strādājam ar lielākajām avio līnijām un pārvadātājiem.

 

image

Muitas brokeru un muitas noliktavas pakalpojumi

Mūsu muitas brokeri Latvijā un Anglijā palīdzēs sakārtot nepieciešamās muitas formalitātes operatīvai kravu transportēšanai. Sniedzam konsultācijas saistībā ar pavaddokumentu sagatavošanu un muitas deklārāciju formēšanu. Nodrošinām kravu uzglabāšanas pakalpojumu muitas noliktavās Londonā vai Rīgā. Piedāvājam muitas kravu pārvadājumus (T1 ar plombi). Jums nebūs jātērē savs dārgais laiks, ko varat veltīt svarīgākām lietām.

 

Saņem piedāvājumu savas kravas transportēšanai 45 minūšu laikā!

10+ gadu pieredze Anglijas maršrutā un tūkstošiem veiksmīgi piegādātu kravu. Uztici savas kravas transportēšanu profesionāļiem!

Kapec Dcd

Kāpēc izvēlēties pārvadājumus uz Angliju ar Diamond Connected®?

10+ gadu pieredze Anglijas maršrutā

Mūsu loģistikas speciālisti pārvalda Angliju kā savu kabatu. Ikviens pasta indekss ir zināms un pilsēta pazīstama.

Vairāki tūkstoši veiksmīgi piegādātu kravu

Daudzu gadu garumā veiksmīgi esam piegādājuši tūkstošiem kravu. Sūtījumus, kravas, paletes, motociklus, izstāžu aprīkojumu un lielgabarīta tehniku.

Draudzīgas transporta izmaksas

Loģistikas tīkla optimizācija un lielais kravu apjoms palīdz saglabāt draudzīgas izmaksas mūsu klientiem. .

Muitas formalitāšu kārtošana

Uzņemamies pilnu atbildību par Jūsu importa un eksporta muitas dokumentu formēšanu Jūsu kravu ātrai un drošai piegādei galamērķī.

Simtiem apmierinātu klientu

Esam organizējuši neskaitāmas kravu piegādes un saņēmuši simtiem pozitīvu atsauksmju mūsu sociālo tīklu platformās. Mums ir svarīgi, lai klienti izmanto mūsu servisu atkal.