diamond
diamond

Kravu un sūtījumu piegāde uz un no Anglijas un Vācijas

Nogādā savu kravu vai sūtījumu uz Lielbritāniju vai Vāciju ātrāk – bez bojājumu riska. Veicam regulāras kravu piegādes no Anglijas un Vācijas 2x nedēļā. Vedam gan pilnās, gan saliktās kravas, pakas un sūtījumus. Aizpildi pieteikumu un saņem izmaksu piedāvājumu uzreiz.

Uzzini izmaksas uzreiz

Tiešās preču, materiālu un izejvielu piegāde no Anglijas un Vācijas

Nepieciešams piegādāt preci vai nogādāt sūtījumus? Veicam eksporta un importa pārvadājumus uz Lielbritāniju,Vāciju un no šīm valstīm. Saņem premium kvalitāti loģistikas pakalpojumiem un ātru izpildes laiku. Saņem klientiem draudzīgu cenu piedāvājumu un prognozē pārvadājuma izmaksas uzreiz.

image

Ātri paku un mantu pārvadājumi privātpersonām

Transportējam jebkāda veida privātās mantas, sadzīves lietas un privāto bagāžu. Palīdzēsim pārvākties ātri un bez rūpēm. Nepieciešams nogādāt paciņu radiniekiem vai draugiem uz Angliju un Vāciju? Jums būs savs privātais kurjers, kurš nodos sūtījumu rokās. Vedam uz jebkuru adresi Lielritānijā un Vācijā.

image

Nestandarta kravu piegāde un to risinājumi

Iespējams Jums interesē nestandarta kravu piegāde? Regulāri vedam tādas lietas kā klavieres, mūzikas instrumentus, glenzas, antikvariāts utt. Varam piegādāt automašīnu rezerves daļas, motorus, motociklus. Droši sazinieties ar mums un mēs jums piedāvāsim viss labāko un izdevīgāko loģistikas risinājumu. 

image

Garantējam piegādi bez bojājumu riska

Nepieciešama garantija sūtījumam? Nodrošinam visdrošāko sūtījumu transportēšanu, izslēdzot bojājumu vai nozaudēšanas risku. Kāpēc? Jo transportējam bez pārkraušanas.  Tavam sūtījumam tiks piešķirts savs personīgais kurjers, kurš rūpēsies par to no iekraušanas līdz pat izkraušanas brīdim.

 

image

Regulāra sūtījumu piegāde

Piegādes uz Angliju un Vāciju notiek regulāri divas reizes nedēļā. Nogādā savu kravu vai sūtījumu sākot no 1 līdz 5 dienām. Sūtījums tiks atvests norādītajā laikā un vietā, bez aizķeršanās un kavējumiem.

Sazinies ar mums un saņem izdevīgāko cenu piedāvājumu uzreiz.

Kāpēc izmantot Diamond Connected tiešās piegādes uz/no Anglijas un Vācijas?

Uzraksti īsu Pamattekstu

Kā veikt apmaksu par preču piegādi uz vai no Anglijas

Piesakot pakalpojumu, kurā klients ir norādījis visu nepieciešamo informāciju (sūtījuma adreses, kontaktus, izmērus un svaru), mēs jums nosūtīsim maksājuma uzdevumu. 

Klients var veikt maksājumu līdz uzkraušanas brīdim vai arī saņemšanas brīdim, ja pasūtāt preču piegādi no ārzemēm. Klienta sadarbības ietvaros atsevišķos gadījumos piedāvājam pēcapmaksas iespējas, slēdzot pārvadājuma vai pakalpojuma līgumu.