diamond
diamond

Kravu un sūtījumu piegāde uz un no Anglijas un Vācijas

Nogādā savu kravu vai sūtījumu uz Lielbritāniju vai Vāciju ātrāk – bez bojājumu riska. Veicam regulāras kravu piegādes no Anglijas un Vācijas 2x nedēļā. Vedam gan pilnās, gan saliktās kravas, pakas un sūtījumus. Aizpildi pieteikumu un saņem izmaksu piedāvājumu 45 minūšu laikā.

Uzzini izmaksas uzreiz
image

Kravu pārvadājumi uzņēmumiem

Veicam eksporta un importa pārvadājumus uz Lielbritāniju, Vāciju un citām Eiropas valstīm. Saņem premium kvalitāti loģistikas pakalpojumiem, ātru izpildes laiku un draudzīgas transporta izmaksas! Saņem piedāvājumu 45 minūšu laikā!

image

Nestandarta kravu loģistika

Iespējams Jums interesē nestandarta kravu piegāde? Regulāri vedam tādas lietas kā klavieres, mūzikas instrumentus, gleznas, antikvariāts utt. Varam piegādāt automašīnu rezerves daļas, motorus, motociklus. Droši sazinieties ar mums un mēs jums piedāvāsim vislabāko un izdevīgāko loģistikas risinājumu. 

image

Garantējam piegādi bez bojājumu riska

Nepieciešama garantija sūtījumam? Nodrošinām visdrošāko sūtījumu transportēšanu, izslēdzot bojājumu vai nozaudēšanas risku. Kāpēc? Jo transportējam bez pārkraušanas.  Tavam sūtījumam tiks piešķirts savs personīgais kurjers, kurš rūpēsies par to no iekraušanas līdz pat izkraušanas brīdim.

image

Muitas dokumentu formēšana

Lai gan BREXIT ir nesis dažādas pārmaiņas, mēs turpinām piegādāt kravas uz/no Anglijas (Apvienotās Karalistes), pielāgojoties jaunajai kārtībai. Nodrošinām eksporta un importa muitas formalitāšu kārtošanu, T1 (tranzīta galvojuma) formēšanu un muitas noliktavas pakalpojumus.

Sazinies ar mums un saņem izdevīgāko cenu piedāvājumu uzreiz.

Kāpēc izmantot Diamond Connected tiešās piegādes uz/no Anglijas un Vācijas?

Kapec Dcd

Kā veikt apmaksu par preču piegādi uz/no Anglijas vai Vācijas

Piesakot pakalpojumu, kurā klients ir norādījis visu nepieciešamo informāciju (sūtījuma adreses, kontaktus, izmērus un svaru), mēs jums nosūtīsim maksājuma uzdevumu. 

Klients var veikt maksājumu līdz uzkraušanas brīdim vai arī saņemšanas brīdim, ja pasūtāt preču piegādi no ārzemēm. Klienta sadarbības ietvaros atsevišķos gadījumos piedāvājam pēcapmaksas iespējas, slēdzot pārvadājuma vai pakalpojuma līgumu.