diamond
diamond

Profesionāla motociklu piegāde no Anglijas, Vācijas un Eiropas

  • Mazlietots motocikls no eBay pārdevēja?
  • Jauns vai mazlietots motocikls no dīlera vai izsoles?
  • Privātpersonas sludinājums interneta portālā?

Nodrošinām transportēšanu visos minētajos gadījumos! Transporta grafiks katru nedēļu nodrošina iespēju saņemt motociklu 3-5 darba dienu laikā no iekraušanas brīža.

Noskatīji motociklu? Ir zināma iekraušanas adrese? Saņem izmaksu aprēķinu uzreiz!

Pasūtīt motociklu transportēšanu

Motociklu piegāde no Eiropas jau vairāk nekā 10 gadus

Esam transportēšanas profesionāļi, kas pēdējo 10 gadu laikā ir piegādājuši neskaitāmus motociklus, kvadraciklus, skūterus un mopēdus. Ir svarīgi, lai Tavs motocikls tiktu piegādāts bez jebkādiem bojājumiem un aizķeršanās. Izmantot motociklu piegādes servisu ir daudz vienkāršāks variants, nekā tērēt laiku, enerģiju un naudu, mēģinot to atgādāt pašu spēkiem.

Speciāli apmācīti kurjeri spēj novērtēt motocikla vizuālo un tehnisko stāvokli, lai Jūs būtu drošs, ka saņemat to, ko pasūtījāt.
Pie iekraušanas tiek veiktas motocikla vizuālo defektu (ja tādi ir) foto fiksācijas, lai izvairītos no nepatīkamiem pārsteigumiem piegādes brīdī.

motociklu piegademotociklu piegadeMotociklu piegadediamond-connected-atsauksmes

image

Droša transportēšana

Mūsu speciāli apmācītie kurjeri parūpēsies par Jūsu motociklu no iekraušanas brīža līdz pat piegādei galamērķī. Motociklu transportēšana, nostiprināšana un iepakošana tiek nodrošināta atbilstoši Diamond Connected® drošas transportēšanas standartam. Mēs garantējam, ka motocikls nonāks galamērķī tādā stāvoklī, kādā tas tika paņemts no pārdevēja iekraušanas brīdī.

image

Piegāde plānotajā laikā

Uzticot motocikla transportēšanu Diamond Connected® profesionāļu komandai, Jūs variet paļauties, ka uzticētais tiks izpildīts kvalitatīvi un norunātajā termiņā. Mēs cienām Jūsu laiku, tādēļ iekraušanas un piegādes organizējam iepriekš paziņotā dienā un laikā. Iekraušanas un piegādes laika logs 2-3h intervālā tiks paziņots kā nosūtītājam, tā arī saņēmējam uz pasūtījumā norādīto mobilā telefona numuru 1-2 dienas iepriekš.

image

Uzticamība

Brīdī, kad sava motocikla transportēšanu esat uzticējuši profesionāļiem, Jums tikai atliek gaidīt kad tas ieradīsies izvēlētajā galamērķī. Organizātoriskos jautājumus, kas saistīti ar iekraušanas un piegādes laiku plānošanu, droši var uzticēt Diamond Connected® transporta plānošanas daļas speciālistiem.

image

Bez riska, bez raizēm

Ar Diamond Connected® apdrošināšanu Jūsu motocikls ir drošībā. Uzņēmuma autoparka modernizācijā un personāla apmācībās esam ieguldījuši daudz resursus. Uzņēmuma lietussargs garantē sniegtā pakalpojuma drošību neatkarīgi no laikiem un apstākļiem. Īpaši dārgiem, jauniem motocikliem piedāvājam papildus pilnas vērtības apdrošināšanu.

Kāpēc transportēt motociklu ar Diamond Connected®?

Daudz priecīgu klientu

Simtiem dažādu marku un modeļu motocikli veiksmīgi piegādāti laimīgajiem īpašniekiem visā Latvijā. Mēs strādājam tā, lai klienti pie mums atgrieztos atkal un atkal. Lielākā daļa klientu iesaka izmantot mūsu transporta servisu arī saviem draugiem un paziņām.

Specializēts autoparks

Jaunākās paaudzes autoparks, kas pārbūvēts un speciāli aprīkots dažāda veida moto tehnikas transportēšanai. Sākot no standarta ielas motocikliem, motorolleriem, bezceļu rumakiem – līdz lielceļu kruīzeriem un kvadrocikliem.

Regulāras piegādes

Transporta grafiks vairākas reizes nedēļā piedāvā iespēju nodrošināt motociklu iekraušanu un piegādi adresātam daudz īsākos termiņos. Parasti 3-5 darba dienas no iekraušanas brīža.

Fiksētas izmaksas

Nekādu slēptu papildus piemaksu. Skaidri saprotama, prognozējama un nemainīga pakalpojuma summa saskaņā ar noslēgto līgumu atbilstoši Jūsu izvēlētajam pakalpojumu kopumam.

Biežāk uzdotie jautājumi par motociklu transportēšanu

Transporta grafiks vairākas reizes nedēļā nodrošina īsāku tranzīta laiku no pasūtījuma noformēšanas brīža līdz piegādei galamērķī. Tiklīdz Jums ir zināma motocikla marka/modelis un iekraušanas adrese - Jūs droši variet jautāt par iespējām un izmaksām transporta plānošanas daļai.
Izmaksas tiek rēķinātas individuāli pēc motocikla markas, modeļa, atrašanās vietas un transportēšanas nedēļas. Atsevišķos gadījumos papildus aprīkojums (bagāžas koferi, oriģinālās detaļas utml.) var ietekmēt motocikla transportēšanas izmaksas, tādēļ būtu svarīgi pilnu informāciju pirms izmaksu pieprasījuma iesniegšanas.
Starptautiskā transporta pavadzīme motocikla transportēšanai (CMR) tiek noformēta iekraušanas brīdī, kur tiek fiksētas visi nepieciešamie dati atbilstoši normatīvajiem aktiem. No pārdevēja ir nepieciešami motocikla reģistrācijas dokumenti (tehniskā pase). Tie tiks pievienoti pie starptautiskās transporta pavadzīmes.
Pēc transporta pasūtījuma saņemšanas un iekraušanas datuma ieplānošanas piegāde parasti tiek veikta 3-5 darba dienu laikā.
Droši rakstiet e-pastu uz info@dcd.lv ar motocikla marku/modeli, iekraušanas adresi un iekraušanas datumu. Mēs savukārt atbildēsim ar transportēšanas izmaksām, un aptuveno piegādes laiku.