Pakalpojumi

bilde
01
Starptautiskie kravu pārvadājumi
 • Salikto un pilno kravu pārvadājumi uz jebkuru galamērķi
 • Samazināti izdevumi jau pirmajā sadarbības mēnesī
 • Bez papildu investīcijām klienta loģistikas infrastruktūrā
 • Loģistikas plūsmas pilna cikla nodrošināšana
 • Noderīgi padomi un risinājumi Jūsu biznesam
Lasīt vairāk
bilde
02
Mūsdienīga kravu pieteikšanas sistēma

Diamond Connected® darbojas saskaņā ar vērtībām, kas atvieglo klientu ikdienu. Padara veicamos darbus vieglākus un ātrākus. Ērta, pārskatāma un mūsdienīga kravu pieteikšanas sistēma ir viens no piemēriem.

Esam pārliecināti, ka  atvieglota kravu pieteikšana tiešsaistē ir mūsu klientu dārgā laika organizācijas stūrakmens. Tieši tāpēc ar Diamond Connected® klienti sasniedz mērķus ātrāk. Mums patiesi rūp Jūsu laiks!

Lasīt vairāk
bilde
03
Iekraušanas/Piegādes laiku sistematizācija
 • Precīzi iekraušanas un piegāžu datumi
 • Informācija par kravas atrašanās vietu
 • Reālā laika GPS izsekošana pilnajām kravām
 • Kravu organizēšanai – savs loģistikas speciālists
Lasīt vairāk
bilde
04
Lojalitātes programma

Klienti ir mūsu vislielākā vērtība. Mēs no sirds vēlamies kļūt par Jūsu vislabākajiem sadarbības partneriem. Izvēloties Diamond Connected®, Jūs iegūstat premium servisu un:

 • Lojalitātes programmas bezmaksas sūtījumu kvotas
 • Individuālus gaisa, ūdens vai sauszemes eksporta risinājumus par īpaši draudzīgām cenām
 • Korporatīvo klientu apkalpošanas paku (personīgais loģistikas speciālists un muitas jautājumu konstultants)
 • Korproratīvo klientu izmaksu koridora īpaši draudzīgo tarifu
Lasīt vairāk
bilde
05
Kravu apdrošināšana

Jūsu kravu drošību mēs uztveram ļoti nopietni. Uzņēmuma autoparka modernizācijā, drošības infrastruktūras attīstībā un personāla apmācībās esam ieguldījuši lielu darbu, laiku un īstus dimantus. Uzņēmuma drošības lietussargs garantē pakalpojuma kvalitātes drošību neatkarīgi no laikiem un apstākļiem.

Lasīt vairāk
bilde
06
Sūtījumi privātpersonām & uzņēmumiem

Diamond Connected® klienti neraizējas par izmēru, svaru un attālumu. Mūsu loģistikas tīkla pārklājums nodrošina drošas piegādes Eiropā un pasaulē.

Transportējam kurjerpasta pakas, privātpersonu bagāžu un uzņēmumu kravas. Jo – neatkarīgi no kilogramiem, centimetriem un kilometriem – mēs rūpējamies par to, lai visdažādākās Jūsu lietas nokļūtu pareizajās vietās.

Lasīt vairāk
bilde
07
Tiešā piegāde bez pārkraušanas

Tiešās piegādes pakalpojums klientiem sniedz visdrošāko transportēšanas veidu – bez pārkraušanas. Turklāt, kravas ir iespējams papildus apdrošināt un nodrošināt ar reālā laika GPS izsekošanu.

Ar Diamond Connected® Jūs iegūstat loģistikas Svēto Trīsvienību: pakalpojuma premium kvalitāti, ekspress izpildes laiku un klientam draudzīgas izmaksas.

Lasīt vairāk
bilde
08
Trausli un specializēti sūtījumi

Diamond Connected® pakalpojums mūsu klientiem sniedz iespēju droši sūtīt priekšmetus, kurus pārvadāt reiz uzskatīja par avantūru. Veiksmīgas transportēšanas koeficients šogad sasniedz 98,7% no uzņēmuma kopējā kravu apjoma. Droši transportējam:

 • Motociklus un motorollerus
 • Dārza un cita veida speciālo tehniku
 • Ekskluzīvas dizaina mēbeles
 • Dažādus mūzikas instrumentus
 • Trauslus un luksusa priekšmetus
 • Antikvārus mākslas priekšmetus
 • Izstāžu kravas un aprīkojumu
Lasīt vairāk
bilde
09
Apdrošināšana

Ar Diamond Connected® apdrošināšanu Jūsu sūtījumi patiešām ir drošībā. Uzņēmuma autoparka modernizācijā, apdrošināšanas infrastruktūras attīstībā un personāla apmācībās esam ieguldījuši darbu, laiku un īstus dimantus.

Uzņēmuma uzticamais lietussargs garantē pakalpojuma drošību neatkarīgi no laikiem un apstākļiem.

Lasīt vairāk
bilde
10
Uzņēmuma autoparks

Diamond Connected® tiešās piegādes pakalpojumu nodrošina uzņēmuma īpašumā esošie transportlīdzekļi. Lai klientiem garantētu drošību, caurskatāmu pakalpojuma kvalitāti un izpildes termiņus – loģistikā paļaujamies uz savu profesionāļu komandu un autoparku.

Turklāt, uzņēmuma pamatprincips ir atbildības uzņemšanās. Mūsu klientiem ir pārliecība – situācijas tiek atrisinātas, ja loģistikas saistības uzņemas Diamond Connected®.

Lasīt vairāk
bilde
11
Pārvākšanās – piedzīvojums!

Mainīt dzīvesvietu, labiekārtot uzņēmuma telpu vai ierīkot restorānam vasaras terasi ir izaicinājums. Mēs to zinām. Tāpēc ir svarīgi, ka šajā pārmaiņu laikā Jūs atbalsta partneris, kas rūpējas, lai pārmaiņas ir piedzīvojums, nevis pārdzīvojums.

Mūsu klientiem nodrošinām nedalītu uzmanību, rūpes un 360 atbalstu. Sākot ar transportu, tehnisko atbalstu, praktisku iekraušanas un izkraušanas palīdzību, beidzot ar smaidīgiem profesionāļiem, kuri prot savu arodu un mīl savu darbu. Ar īpaši apmācītu personālu un aprīkoto autoparku mēs rūpējamies, lai jaunais dzīves posms sāktos droši, atbildīgi un viegli.

Lasīt vairāk
bilde
12
Saņem piedāvājumu tūlīt

Diamond Connected® atbalsta caurskatāmu cenu politiku. Mūsuprāt, ir svarīgi zināt pakalpojuma izmaksas.

Droši sūtiet pieprasījumu izmaksu aprēķinam un saņemiet piedāvājumu 45 minūšu laikā.

Lasīt vairāk
bilde
13
Speciālizēts autoparks

Diamond Connected® pamatvērtība ir klientu sūtījumu drošība. Saskaņā ar dibinātāju vīziju,  mūsdienīgs un drošs autoparks ir droša pakalpojuma garants.

Uzņēmums izmanto speciālu, mūsdienīgu un dabai draudzīgu autoparku ar augstāko Eur6 emisiju standartu. Šie auto rūpnīcā tiek īpaši pārbūvēti un pielāgoti Diamond Connected® drošības standartiem un darba specifikai. Lai mēs varam turpināt pildīt Jums doto solījumu – droši un atbildīgi īstenot Jūsu sapņus.

Lasīt vairāk
bilde
14
Dažāda svara un apjoma sūtījumi

Tieši tāpat kā vecākiem visi bērni ir mīļi, tieši tāpat arī Diamond Connected® vienlīdz rūpīgi gādā par sūtījumiem neatkarīgi no to izmēra, svara un piegādes adreses.

Diamond Connected® pakalpojums nodrošina loģistiku lieliem, maziem, gariem, īsiem, augstiem zemiem un citādi domājošiem – jo  mums visi sūtījumi ir mīļi.

Lasīt vairāk
bilde
15
Specializēto sūtījumu apdrošināšana

Ar Diamond Connected® apdrošināšanu Jūsu sūtījumi patiešām ir drošībā. Uzņēmuma autoparka modernizācijā, apdrošināšanas infrastruktūras attīstībā un personāla apmācībās esam ieguldījuši darbu, laiku un īstus dimantus.

Uzņēmuma uzticamais lietussargs garantē pakalpojuma drošību neatkarīgi no laikiem un apstākļiem.

Lasīt vairāk
bilde
16
Nestandarta risinājumi

Diamond Connected® ir vairāk kā pakalpojums. Klienti praksē pārliecinājušies par kompānijas jaudu un prasmēm ne tikai gluda ceļa, bet arī bezceļa segumos. Mūsu klientiem esam partneris ar vismaz divām izejām no jebkura loģistikas strupceļa.

Sākot no kompleksām aizjūras saliktajām kravām, līdz pat lokālām ārpus darba laika tiešajām piegādēm – ar Diamond Connected® Jūs sasniedzat savus mērķus.

Lasīt vairāk
bilde
17
Nestandarta risinājumi

Diamond Connected ir vairāk kā pakalpojums. Klienti praksē pārlicinājušies par kompānijas jaudu un prasmēm ne tikai gluda ceļa, bet arī bezceļa segumos. Mūsu klientiem esam partneris ar vismaz divām izejām no jebkura loģistikas strupceļa.

Sākot no kompleksām aizjūras saliktajām kravām, līdz pat lokālām ārpus darba laika nacionālām piegādēm – ar Diamond Connected Jūs sasniedzat savus mērķus.

Lasīt vairāk