diamond
diamond
image
01

Sūtījumi privātpersonām & uzņēmumiem

Diamond Connected® klienti neraizējas par izmēru, svaru un attālumu. Mūsu loģistikas  tīkla pārklājums nodrošina piegādes Lielbritānijā, Vācijā un citās Eiropas Savienības valstīs.

Transportējam sīkpakas un kurjerpasta pakas, privātpersonu personīgo bagāžu un uzņēmumu preces. Jo – neatkarīgi no kilogramiem, centimetriem un kilometriem – mēs rūpējamies par to, lai visdažādākās Jūsu lietas nokļūtu pareizajās vietās.

Minimālā maksa par sūtījuma piegādi no durvīm līdz durvīm apjomā <0.1cbm & <20kg = 38.00€.

image
02

Apdrošināšana

Ar Diamond Connected® apdrošināšanu Jūsu sūtījumi patiešām ir drošībā. Uzņēmuma autoparka modernizācijā, apdrošināšanas infrastruktūras attīstībā un personāla apmācībās esam ieguldījuši darbu, laiku un īstus dimantus.

Uzņēmuma uzticamais lietussargs garantē pakalpojuma drošību neatkarīgi no laikiem un apstākļiem.

image
03

Izmaksu aprēķins

Diamond Connected® atbalsta caurskatāmu cenu politiku. Mūsuprāt, ir svarīgi zināt pakalpojuma izmaksas.

Tieši tāpēc esam radījuši precīzu cenu aprēķina kalkulatoru. Tas Jums dod iespēju iepriekš prognozēt Jūsu sūtījuma izmaksu koridoru. Kopīgiem spēkiem taupām Jūsu laiku un Jūsu resursus.

image
04

Nestandarta risinājumi

Diamond Connected® ir vairāk kā pakalpojums. Klienti praksē pārliecinājušies par kompānijas jaudu un prasmēm ne tikai gluda ceļa, bet arī bezceļa segumos. Mūsu klientiem esam partneris ar vismaz divām izejām no jebkura loģistikas strupceļa.

Sākot no kompleksām aizjūras saliktajām kravām, līdz pat lokālām ārpus darba laika tiešajām piegādēm – ar Diamond Connected® Jūs sasniedzat savus mērķus.