diamond
diamond
image
01

Trausli un specializēti sūtījumi

Diamond Connected® pakalpojums mūsu klientiem sniedz iespēju droši sūtīt priekšmetus, kurus pārvadāt reiz uzskatīja par avantūru. Veiksmīgas transportēšanas koeficients šogad sasniedz 98,7% no uzņēmuma kopējā kravu apjoma. Droši transportējam:

  • Motociklus un motorollerus
  • Dārza un cita veida speciālo tehniku
  • Ekskluzīvas dizaina mēbeles
  • Dažādus mūzikas instrumentus
  • Trauslus un luksusa priekšmetus
  • Antikvārus mākslas priekšmetus
  • Izstāžu kravas un aprīkojumu
image
02

Pārvākšanās – piedzīvojums!

Mainīt dzīvesvietu, labiekārtot uzņēmuma telpu vai ierīkot restorānam vasaras terasi ir izaicinājums. Mēs to zinām. Tāpēc ir svarīgi, ka šajā pārmaiņu laikā Jūs atbalsta partneris, kas rūpējas, lai pārmaiņas ir piedzīvojums, nevis pārdzīvojums.

Mūsu klientiem nodrošinām nedalītu uzmanību, rūpes un 360 atbalstu. Sākot ar transportu, tehnisko atbalstu, praktisku iekraušanas un izkraušanas palīdzību, beidzot ar smaidīgiem profesionāļiem, kuri prot savu arodu un mīl savu darbu. Ar īpaši apmācītu personālu un aprīkoto autoparku mēs rūpējamies, lai jaunais dzīves posms sāktos droši, atbildīgi un viegli.

image
03

Speciālizēts autoparks

Diamond Connected® pamatvērtība ir klientu sūtījumu drošība. Saskaņā ar dibinātāju vīziju,  mūsdienīgs un drošs autoparks ir droša pakalpojuma garants.

Uzņēmums izmanto speciālu, mūsdienīgu un dabai draudzīgu autoparku ar augstāko Eur6 emisiju standartu. Šie auto rūpnīcā tiek īpaši pārbūvēti un pielāgoti Diamond Connected® drošības standartiem un darba specifikai. Lai mēs varam turpināt pildīt Jums doto solījumu – droši un atbildīgi īstenot Jūsu sapņus.

image
04

Specializēto sūtījumu apdrošināšana

Ar Diamond Connected® apdrošināšanu Jūsu sūtījumi patiešām ir drošībā. Uzņēmuma autoparka modernizācijā, apdrošināšanas infrastruktūras attīstībā un personāla apmācībās esam ieguldījuši darbu, laiku un īstus dimantus.

Uzņēmuma uzticamais lietussargs garantē pakalpojuma drošību neatkarīgi no laikiem un apstākļiem.