diamond
diamond
image
01

Tiešās piegādes Lielbritānija un Vācija

Diamond Connected® tiešā piegāde ir dimants, ko rūpīgi esam slīpējuši gandrīz 12 gadus. Tiešās piegādes pakalpojums klientiem sniedz visdrošāko transportēšanas veidu, izslēdzot bojājuma vai nozaudēšanas risku. Turklāt, klientu sūtījumus ir iespējams papildus apdrošināt un aprīkot ar reālā laika GPS izsekošanu.

Ar Diamond Connected® Jūs iegūstat loģistikas Svēto Trīsvienību: pakalpojuma premium kvalitāti, ekspress izpildes laiku un klientam draudzīgas izmaksas.

image
02

100% uzņēmuma autoparks

Diamond Connected® tiešās piegādes pakalpojumu nodrošina tikai uzņēmuma īpašumā esošie transportlīdzekļi. Lai klientiem garantētu drošību, caurskatāmu pakalpojuma kvalitāti un izpildes termiņus – loģistikā paļaujamies uz savu profesionāļu komandu un autoparku.

Turklāt, uzņēmuma pamatprincips ir atbildības uzņemšanās. Mūsu klientiem ir pārliecība – situācijas tiek atrisinātas, jo loģistikas saistības uzņemas tikai Diamond Connected®.

image
03

Dažāda svara un apjoma sūtījumi

Tieši tāpat kā vecākiem visi bērni ir mīļi, tieši tāpat arī Diamond Connected® vienlīdz rūpīgi gādā par sūtījumiem neatkarīgi no to izmēra, svara un piegādes adreses.

Diamond Connected® pakalpojums nodrošina loģistiku lieliem, maziem, gariem, īsiem, augstiem zemiem un citādi domājošiem – jo  mums visi sūtījumi ir mīļi.

image
04

Nestandarta risinājumi

Diamond Connected ir vairāk kā pakalpojums. Klienti praksē pārlicinājušies par kompānijas jaudu un prasmēm ne tikai gluda ceļa, bet arī bezceļa segumos. Mūsu klientiem esam partneris ar vismaz divām izejām no jebkura loģistikas strupceļa.

Sākot no kompleksām aizjūras saliktajām kravām, līdz pat lokālām ārpus darba laika nacionālām piegādēm – ar Diamond Connected Jūs sasniedzat savus mērķus.