diamond
diamond
image

Pārvākšanās un privātpersonu sūtījumi

Starptautiskie kravu pārvadājumi Baltijā, Eiropā un Skandināvijā.
Salikto kravu pārvadājumi starp Eiropas valstīm jebkurā maršrutā.

Inovatīvi risinājumi specializēto un ekspress kravu piegādēm palīdz mums sniegt atbalstu jebkurā situācijā, tādējādi nodrošinot pilnu loģistikas ciklu atbilstoši ikviena klienta vajadzībām.

Piedāvājam muitas formalitāšu kārtošanu un muitas noliktavas pakalpojumus 3. valstu kravām.

Jānogādā krava?

Saņem izmaksu piedāvājumu 45 min laikā!

 

Saņemt piedāvājumu

Piegāde norunātajā vietā un laikā

Samazinātas izmaksas, saudzējot Jūsu peļņas daļu

Savs loģistikas speciālists Jūsu kravu plūsmas plānošanai

Starptautiskie kravu pārvadājumi un loģistikas pakalpojumi

01
image
Salikto kravu pārvadājumi
Transportējam dažāda veida saliktās kravas starp Eiropas valstīm jebkurā maršrutā. Šis pakalpojums ir piemērots neliela apjoma kravu transportēšanai visdažādākajos maršrutos. Sākot no dažām kastēm līdz vairākām paletēm. Transportēšanai izmantojam automašīnas ar liftu, lai atvieglotu kravu iekraušanu un izkraušanu.
02
image
Lielgabarīta kravu pārvadājumi
Liela izmēra ražošanas iekārtu, lauksaimniecības un mežistrādes tehnikas, moduļu māju un ēku konstrukciju transortēšanai piedāvājam platformu treilerus. Mūsu loģistikas speciālisti palīdzēs Jums izvēlēties atbilstošāko platformas veidu tieši Jūsu kravas veiksmīgai piegādei galamērķī. Nodrošinām nepieciešamās dokumentācijas sagatavošanu un kravas eskortu gadījumos, ja tas ir nepieciešams.
03
image
Specializēto kravu pārvadājumi
Gleznas, motocikli, izstāžu stendi un interjera priekšmeti tiek transportēti ar specializēto transportu. Mūsu zinošie loģistikas speciālisti atradīs risinājumu ikvienā situācijā, vajadzības gadījumā organizējot papildus iepakošanu vai specializēto palešu būvēšanu.
04
image
Ekspress kravu pārvadājumi
Steidzamo un specializēto kravu transportēšana uz jebkuru Eiropas valsti. Inovatīvi risinājumi palīdz mums sniegt atbalstu jebkurā situācijā. Īpaši gadījumos, kad piegādes ātrums un iekļaušanās termiņos ir prioritāte.
05
image
Avio kravu pārvadājumi
Nodrošinām ātrus gaisa kravu pārvadājumus uz jebkuru pasaules valsti, neatkarīgi no svara, izmēra vai attāluma. Nogādāsim Jūsu kravu galamērķī maksimāli īsā laikā. Strādājam ar lielākajām avio līnijām un pārvadātājiem.
06
image
Muitas noliktavas un brokera pakalpojumi
Sagatavosim nepieciešamo muitas dokumentāciju (Eksports, Imports, Tranzīts), kā arī nodrošināsim Jūsu kravas uzglabāšanu muitas noliktavā. Operatīvai kravu pārvietošanā Rīgā piedāvājam muitas kravu pārvadājumus (T1 ar plombi). Jums nebūs jātērē savs dārgais laiks, ko varat veltīt svarīgākām lietām.

Diamond Connected® misija ir dot iespēju mūsu klientiem fokusēties uz sava biznesa attīstību, ietaupot laiku un līdzekļus. Mūsu loģistikas speciālisti un muitas brokeri atvieglos kravu plūsmas organizēšanu un muitas formalitāšu kārtošanu sadarbībā ar 3. pasaules valstīm (Apvienotā Karaliste, Norvēģija, Šveice u.c.). Jūsu ērtībām piedāvājam kravu uzglabāšanu muitas noliktavā līdz preču laišanai brīvā apgrozījumā.

Ar Saņem atbildi 45 minūšu laikā

Ko par mums stāsta klienti?

image

Kravu pārvadājumu nozarē strādājam kopš 2010.gada. Mūsu kontā veikti jau tūkstošiem veiksmīgu pārvadājumu. Nepārtraukti attīstoties un ieviešot inovācijas, ir izdevies izveidot kvalitātes standartu, kuru novērtē mūsu sadarbības partneri un pastāvīgie klienti.

Nepieciešams nosūtīt kravu tūlīt? Sazinies ar mūsu loģistikas speciālistiem un saņemt izmaksu piedāvājumu 45 minūšu laikā! Uzdod jautājumu mūsu profesionāļiem, kas sniegs atbalstu un piedāvās risinājumu jebkurā situācijā.

Noformēt pasūtījumu

Ko tu vari iegūt?

image
01

Droši un pārbaudīti kravu pārvadājumi

Uztveram jūsu kravas drošību ļoti nopietni. Mūsu pieredzējušie loģistikas speciālisti katrai kravai izvēlēsies pašu atbilstošāko transportēšanas veidu, kas nodrošinās veiksmīgu kravas piegādi galamērķī. Papildus sirdsmieram, iesakām izvēlēties kravu apdrošināšanas pakalpojumu sadarbībā ar mūsu uzticamajiem brokeriem.

image
02

Regulāras kravu piegādes

Nodrošinām regulāras kravu piegādes uz jebkuru Eiropas un pasaules valsti katru nedēļu. Izvēlieties sev atbilstošāko pakalpojumu starp Sauszemes, Avio vai Jūras transportēšanas variantiem. Piegādāt ir iespējams ikvienu kravu, lai arī cik tālu varētu likties galamērķis. Piegādi nodrošināsim sarunātajā vietā un laikā.

image
03

Piesaki kravu ar pāris klikšķiem

Taupi savu laiku un sasniedz mērķus ātrāk. Aizpildi pasūtījuma formu, norādi kravas galamērķi, izmērus un visu nepieciešamo informāciju – un saņem atbildi ar izmaksu piedāvājumu 45 minūšu laikā.

Kāpēc izvēlēties Diamond Connected?

01
Reāls ietaupījums uz maršrutu optimizācijas izmaksām
02
Piegāde norunātajos termiņos
03
Individuāli pielāgoti pārvadājumi steidzamām un vērtīgām kravām
04
150+ atsauskmes no apmierinātiem klientiem
05
Augsts starptautisko kravu pārvadājumu drošības līmenis
06
Kravu apdrošināšana
07
Individuāla pieeja ar personīgo loģistikas speciālistu
08
Drošības un garantijas pamati jau pašā sadarbības sākumā
09
Daudzveidīgas transportēšanas iespējas - no mazām līdz lielgabarīta kravām
10
Transporta GPS kravas izsekošanai
11
Muitas formalitāšu kārtošana, transporta dokumentu sagatavošana
12
Ietaupīti finanšu resursi uz kravu pārvadājumiem
13
Izpildīts ikmēneša plāns pārdošanā un eksportā

Biežāk uzdotie jautājumi

Transportējam kravas uz visām Eiropas Savienības valstīm, kā arī Apvienoto Karalisti, Norvēģiju, Šveici un citām valstīm visā pasaulē.
Nodrošinām vietējos kravu pārvadājumus Latvijā, Baltijas valstīs un Skandināvijā.

Transporta izmaksas ir atkarīgas no iekraušanas un piegādes vietas, izvēlētā transporta veida un piegādes ātruma, kā arī kravas izmēriem un svara. Sazinieties ar mums un saņemiet izmaksu piedāvājumu 45 minūšu laikā. Mūsu loģistikas speciālisti piedāvās Jums visatbilstošāko risinājumu.

Ātrākā, iespējamā kravas piegāde – tajā pašā vai nākamajā darba dienā, izvēloties kādu no express piegāžu risinājumiem. Piegāžu termiņi citos gadījumos aprēķinās atbilstoši attālumam starp iekraušanas un galamērķa valsti. Eiropas Savienības teritorijā parasti tas aizņem 3-8 darba dienas. Par kravu piegāžu termiņiem droši jautājiet mūsu loģistikas speciālistiem.

Lielākajā daļā gadījumu, ja pasūtījums ir veikts līdz pulksten 12:00, tad kravu ir iespējams paņemt tajā pašā dienā. Mūsu pieredze rāda – lai samazinātu transportēšanas izmaksas, vēlams kravas plānot savlaicīgi un pietteikt vismaz 1 darba dienu pirms plānotā paņemšanas datuma.

Kravu var pieteikt mūsu online sistēmā, rakstot uz e-pastu info@www.dcd.lv, vai zvanot pa telefonu +371 67973747.
Ja esat mūsu pastāvīgais klients, tad droši jautājiet savam loģistikas speciālistam un viņš saorganizēs kravas transportēšanu Jūsu vietā.